Rehabilitacja

Osteopatia i Rehabilitacja

Tym właśnie zajmujemy się na codzień !

 

Leczeniem schorzeń układu ruchu zajmujemy się od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie zdobyte w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacji  ortopedycznej i neurologicznej ( Szpital Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin-Jeziorna).

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie diagnostyki obrazowej oraz tych dziedzin medycyny, które wykraczają poza nasze kompetencje. Wszystko po to, by Pacjent mógł uzyskać kompleksowe wsparcie w powrocie do zdrowia.

Pracujemy z dziećmi i osobami dorosłymi.

Zapraszamy po zdrowie

gabinet osteopatii

Nasze usługi

Nasz  zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani i certyfikowani terapeuci z wieloletnim stażem. Rehabilitacja ruchowa jest dziś szeroko rozwiniętą dziedziną nauki. Wysoka skuteczność terapii wymaga specjalizacji. Każdy z nas zajmuje się tą dziedziną fizjoterapii, w której jest najlepszy. Lubimy naszą pracę i cieszą nas postępy rehabilitacyjne naszych Pacjentów. Zapraszam do poznania naszych terapeutów.

Osteopata

Szymon Miazga

Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nr 65099. Rehabilitacją ruchową zajmuje się od 2006 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach oraz ośrodkach specjalizujących się w rehabilitacji (m.in. Szpital Rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin-Jeziorna). W 2012 roku  zdał egzamin końcowy  niemieckiej szkoły osteopatii Osteopathie Schule Deutschland otrzymując Certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu osteopaty. Zajmuje się głównie terapią manualną, kinesiotapingiem i Skupioną Falą Uderzeniową.

Dane kontaktowe

tel : 881 202 827
email : info@rehios.pl

Rehabilitacja dzieci

Agnieszka Miazga

Prawo wykonywania zawodu Fizjoterapeuty nr 70773. Magister fizjoterapii z ponad 14 letnim doświadczeniem, głównie w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacji neurologicznej. Zajmuje się rehabilitacją naszych najmłodszych pacjentów. Prowadzi usprawnianie ruchowe oparte głównie na neurofizjologicznych metodach terapii. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami po udarach i urazach czaszkowo-mózgowych. Praktykę zawodową zdobywała w szpitalach warszawskich, w Szpitalu rehabilitacji Neurologicznej Sue Ryder w Konstancinie-Jeziornie. Poza pracą z maluchami, zajmuje się przygotowaniem kobiet do ciąży, pracą z kobietami w ciąży oraz po. Uczestnik licznych kursów, m.in. PNF, Kinesiotaping w ciąży i połogu.

Dane kontaktowe

tel : 573 325 735
email : info@rehios.pl

masaż

Filip Karpiński

Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nr 48170. Magister Fizjoterapii , masażysta i terapeuta manualny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (licencjat) oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie – magisterium. Ukończył wiele kursów z zakresu fizjoterapii, m.in. Kurs Medycyny Manualnej  Praskiej Szkoły Medycyny Manualnej wg. Koncepcji Karela Lewita, kurs Masażu Tkanek Głębokich, Kinesiotapingu.  W gabinecie Rehios zajmuje się masażem leczniczym, sportowym, drenażem limfatycznym i terapia manualną.

Dane kontaktowe

tel : 660 413 119
email : info@rehios.pl