tel: 881-202-827
gabinetosteopatii@op.pl

Cennik

Szanowni Pacjenci

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ( w związku z koronawirusem COVID-19) w naszym gabinecie rozszerzyliśmy procedury dezynfekcji.  W holu głównym oraz toalecie znajduje się środek do dezynfekcji rąk, z którego zalecamy byście Państwo korzystali.

Dezynfekcja wszystkich powierzchni  (klamki, włączniki, blaty, siedziska) w holu, gabinetach i toalecie przeprowadzana jest kilka razy dziennie.

 

 

  • Terapia osteopatyczna :                                                                   140 zł / 45 min

 

 

  • Pakiet: Terapia Osteopatyczna + Skupiona Fala Uderzeniowa               220 zł / 60 min

 

 

  • Leczenie ostrogi piętowej :                                                                  100 zł / zabieg Skupioną Falą Uderzeniową

 

 

 

Usługi i produkty dodatkowo płatne:

 

  • Kinesiotaping                                      20 zł
  • Poduszka ortopedyczna                  170 zł
  • Pas krzyżowo-biodrowy Serola      230 zł 

 

Regulamin

 

Szanowni Państwo

Uprzejmie proszę o przemyślane planowanie terminu wizyty.

Zmianę terminu wizyty lub jej odwołanie proszę zgłaszać najpóźniej na dzień przed umówionym terminem.

Odwołanie wizyty tego samego dnia, w którym miała sie odbyć będzie skutkowało doliczeniem 50% ceny  przy płatności za kolejną wizytę.
Jeżeli wizyta zostanie odwołana przez gabinet Rehios (w dniu , w którym miała się odbyć) wówczas za następną wizytę Pacjent zapłaci 50% ceny.
Szanujmy nawzajem swój czas.

 

 

 

 

Regulamin dotyczący ochrony danych osobowych

 

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma Rehios Szymon Miazga z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 32A. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Szymon Miazga, e-mail: gabinetosteopatii@op.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością gospodarczą tj. w związku z działalnością fizjoterapeutyczną oraz umawianiem wizyt. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu co do przetwarzania danych osoby, której dane dotyczą, w zależności, co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.

Aby usunąć dane osobowe z bazy Administratora, należy przesłać taką informację na adres e-mail: gabinetosteopatii@op.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this