tel: 881-202-827
gabinetosteopatii@op.pl

Masaż sportowy

Masaż sportowy Mokotów

 

Na masaż sportowy zapraszamy wszystkich tych, którzy czują potrzebę podniesienia tonusu mięśniowego i poprawy krążenia krwi i chłonki w organizmie. Masaż sportowy zaliczany jest do jednej z form masażu klasycznego. Ma na celu przede wszystkim podniesienie wydolności mięśniowej. Szczególnie polecany jest sportowcom, na krótko przed  intensywnym wysiłkiem fizycznym. Jest masażem intensywnym, daje poczucie werwy, chęci do działania. 

 

Masaż Sportowy

 

 

Jak przebiega zabieg masażu sportowego

 

W porównaniu do innych form masażu klasycznego, masaż sportowy cechuje wysoka intensywność bodźców. Celem jest uzyskanie przekrwienia jak największej ilości głeboko położonych włókien mięśniowych. Dobrze ukrwione włókna mają lepsze zaopatrzenie w tlen i substancje odżywcze oraz wyższą skuteczność odprowadzania toksyn powodujących męczliwość mięśnia.

Ten rodzaj masażu jest wyraźnie odczuwalny, lecz poziom intensywności  dostosowany jest do możliwość i oczekiwań Pacjenta.

 

Przed każdym rodzajem zabiegu wykonywanym w Rehios przeprowadzany jest wywiad w celu okreslenia oczekiwań Pacjenta oraz ustalenia ewentualnych przeciwskazań do zabiegu.

 

 

 

 

 

 

 

Typ usługi: 
Share this