tel: 881-202-827
gabinetosteopatii@op.pl

Rodzaje zabiegów w Rehios

Specyficzny masaż leczniczy. Poprawia krążenie w układzie chłonnym poprzez mechaniczne przepychanie chłonki palcami terapeuty. Stosowane techniki są delikatne i bezbolesne a zarazem bardzo skuteczne.
Jest to rodzaj masażu klasycznego, którego głównym celem jest poprawa tonusu mięśniowego, w celu zwiększenia wydolności określonych grup mięśni. Jest to masaż o wysokiej intensywności bodźców terapeutycznych.
Jest to masaż o niewielkiej sile odziaływania, lecz głębokiej penetracji mięśnia i przedziałów międzymięśniowych. Ze względu na powolne gesty terapeutyczne uwalniające napięcia mięśniowe zlokalizowane w głęboko położonych włóknach mięśniowych, masaż ten szczególnie polecany jest osobom z długotrwałymi, utrwalonymi napięciami tkanek miękkich.
Jest to rodzaj masażu klasycznego, który ukierunkowany jest na obniżenie tonusu mięśniowego, nadmiernie napiętych partii ciała. Stosowane techniki są powolne i delikatne.
Klasyczny masaż leczniczy jest jedną z form postępowania leczniczego w dysfunkcjach ortopedycznych, neurologicznych oraz stanach pooperacyjnych.
Share this