tel: 881-202-827
gabinetosteopatii@op.pl

Kwalifikacje

Witam serdecznie 

Nazywam się Szymon Miazga. Jestem fizjoterapeutą i osteopatą.

Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nr 65099

Zajmuję się terapią dolegliwości bólowych układu ruchu ( bóle kręgosłupowe, stawowe, mięśniowo-powięziowe,  więzadłowe ) oraz terapią funkcjonalnych zaburzeń trzewnych.

 

W 2006 roku ukończyłem studia wyższe na  Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku fizjoterapia i zacząłem studiować medycynę osteopatyczną. Pracowałem jako rehabilitant w Szpitalu Rehabilitacji Neurologicznej „Sue Ryder” oraz przychodni rehabilitacyjnej. Od 2008 roku pracuję w  Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornej. Od roku 2012 prowadzę prywatną praktykę osteopatyczno- rehabilitacyjną.

Jestem absolwentem 5-letnich studiów Medycyny Osteopatycznej.

  • W 2006 roku rozpocząłem naukę osteopatii w Sutherland College of Osteopathic Medicine ( belgijska szkoła osteopatii).
  • Od 2009 roku kontynuowałem studia osteopatyczne w niemieckiej szkole osteopatii – Osteopathie Schule Deutschland.
  • W 2012 - zdałem egzamin końcowy i otrzymałem Certyfikat ukończenia pełnego, 5-letniego cyklu kształcenia z zakresu medycyny osteopatycznej a wraz z nim prawo do wykonywania zawodu osteopaty.

 

Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu osteopatii, rehabilitacji i terapii manualnej przez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz szkoleniach zawodowych. Uważam, że dobry osteopata to ten, który stale zgłębia wiedzę dotyczącą ciała człowieka oraz ludzkiej natury (psychiki), a w pracy z pacjentem potrafi łączyć zależności pomiędzy ciałem i duchem.

 

 

 

 

 

 

 

Osteopatia stała się moją pasją, a poniższe certyfikaty są tego świadectwem.

Share this